Kizginlik Belirtileri Mi

elifozzdemiir

erkek kedim 1 hafta sonra 6 aylik olacak gecen hafta dislerini cikarma doneminde oldugu icin cok saldirgandi simdi duruldu ama gece 5 gibi aci aci miyavliyor kizginlik belirtileri baslamis olabilir mi? ve giris katta oturuyoruz daha demin disi kedi ciglik cigliga gecti yandan bizimki pek tepki vermedi ama bu tur seyler kizginliga daha erken girmesini tetikler mi?

1 CEVAP

Sahidegulcan

Benim bildiğim erkek kedilerden ziyade Dişi kedilerde "bağırma eylemi" kızgınlık belirtisidir. Erkekler dişiye kendini belli etmek için ağır kokulu idrar salgılar.