Felicia Mama

asliergun

Bu mamayı kullanan var mı içeriği güvenilir mi? Kilosu max 20 TL olan önerebileceğiniz mama var mı?

6 CEVAP

Mapple2

Şahsî fikrim olarak Güzel ülkemde Sucuğa , Salama , Sosise ( At , Eşek , Martı , Domuz ) etini ekleyen firmalar Kedi Köpek Mamalarına neler ekler neler :/ O yüzden Pahalıdır Ucuzdur. bakmıyorum. Mama vermiyorum :) Güzel Tarifler var. Şuan Aslan gibi Maşaallah +

NoteMeow
Sponsorlu Vetlerin tavsiyelerine ve gösterişli reklamlara dikkat edin.

Sizde Aylık Mama masraflarınz yazabilirsnz ?

asliergun

Tariflerden biraz bahsedebilir misiniz?

Ceren_pars

Ben kedime 6 aydır felicia kullanıyorum çok memnunum tüylerinde bile bir canlılık oluştu bu mamaya başladığımdan beri. Ayrıca taurin oranı baya iyi

Nurguloruc

Ben de Felicia kullanıyorum burda hep kötü yorumlar gördüm hatta erkek kedilerde üriner sistemi bozuyor diye bi yorumu bugün gördüm veteriner de felicia verme dedi ama bütçem yok. ND mama hala sepetimde bekliyor :D Ne yapsam bilemedim bana da fikir verin lütfen bebegim 3.5 aylık

Bikedi

Feliciadan beri benim de kedimde cok tuy dokumu basladi. Ustelik severek de yemiyor. Her mananin kedilere etkisi farkli. Mama meselesinden fena halde biktim... Cidden bazen sadece kendi tatiflerimi mi versem diyorum...

Kedimi sahipleneli 4 ay olacak, bundan önce hep felicia kuzulu kullanmış ben de felicia kullandım ardından prochoice kullandım, fakat ne feliciayı ne de prochoice ı iştahla yediğini gördüm taaa ki ND den sonra. Tabiki Nd alın demiyorum bütçeniz neye yeterse onu almakta fayda var. her kedi farklı sevmeyebilir çok sevedebilir. 1-2 kiloluk alın ilkten severse devam edersiniz şahsi fikrim budur. Felicia nın içeriği de güzel değil ama bir yan etkisini gormedim.