Tüy Dökümü

Bsmkdgl

Kedim hills mamaya geçti ama çok fazla tüy dökümü oldu. Daha önce purina one kullanıyorduk tüy dökümü yoktu mama çok iyi olmadığı için değişim yaptık. Ani mama değişiminden olabilir mi? Kedim kısır ve mamasınıda kısırlaştırılmış alıyorum.

2 CEVAP

Sahidegulcan

Size net ürün tavsiyem.
■Gimcat Macunları ve FURMINATOR tarak.
Bu iki ürün bir kedi için olmazsa olmaz bence.
Bu kadar mı etkili olur bir tarak. Kedinizden bir tane daha kedi oluşur bu tarakla çıkan tüylerden. İnanın bana çok rahatlarsanız tüy anlamında.
Macun olarak da Multivitamin öneriyorum. Kediniz için gerekli bir çok vitamini ve sağlığını destekleyici etmenleri içeriyor. Bu içerik zamanla kedinizin tüy kalitesini artırır. Ama kuru mama da çok önemli biz N&D Kitten kullanıyoruz bu dediğim ürünlerle birlikte.
Hepsi marka.. Belki pahalı gelebilir ama inanın ben
Gimcat Multivitamini 75₺ yerine 25 ₺'ye
Furminator tarağı bedavaya
N&D Kitten 1,5 kilo orijinal paketi ise 22₺'ye aldım :)

Böyle marka ürünleri nasıl çok uygun fiyata alabilirsiniz bunu öğrenmek için
Kedim için kullandığım tüm ürünlerin incelemelerini görmek için
INSTGRAM: kedimbenimle hesabımı takipte kalın:)
Yakında harika kampanyalar çıkacak fırsatları kaçırmayın:)

Themis_hy

Gimcat multivitamini aylarca kullandım çok faydası olmadı. Vetoskin vitamini öneriyorlar ama o da sadece veterinerlerde satılıyor ve fiyatı 200 tl ye yakın. En hesaplı aminosol şurup sanırım