Scottish Fold Göz - Burun Akıntısı

maya07

Merhabalar. Arkadaşım scottish cinsi bebek almış gördüğümde yüzü gözü akıntı içindeydi???? veterinere götürmüşler silin demiş sadece ama ben merak ettim açıkcası olmadı başka veterinere götüreceğim. Bu konu hakkında tecrübesi- bilgisi olanlar anlatabilirmi normal bir durum mu ben kendi çocuklarımda akıntı olduğunda kullandığım damladan damlatıp sildim şuan iyi yine o kadar coğalmaması için temizlicem sürekli çay ile de yapıcam baska önerisi olanlarıda dinlemek isterim. Teşekkürler.

2 CEVAP

sforselin

Bu kadar yoğununu görmemiştim. Düzenli temizleyip gözlemlemeye devam edin bence. Duruma göre farklı bir hekime danışırsınız.

maya07

TEŞEKKÜR EDERİMM