Kedim Durduk Yere Eşeleme Hareketi Yapıyor?

Aslında eşeleme hareketini yemeklerine yaparlar diye biliyorum ama benim kedim ilk kez bu sabah başladi durduk yere etrafta yemek olmamasina rağmen normal bir zemine bu hareketi yapıyor. Yaptıği yeride ekde paylaştım. Tuvaleti geldi falan demryin kendi odasi benim odamin direkt karşısı ve onceki gunlerde tuvaleti geldiginde kendisi gidio zaten ve Bu günde gitti. Bunu yapmasinin nedeni ne? Kapımın dibinde yapıyor

1 CEVAP

Mapple2

İhtimal ki eseledigi nokta da koku vb. alıyordur , O bölgeyi temizleyin.

NoteMeew
Kediler sizin bizim anlam veremediğiniz derin ruhlara sahip canlılardır :d