Kedimin Patisinin Altındaki Kalın Tabaka Kalkmış

nhazalsahin

Kedimin sol ön patisinde felç var buna bağlı olarak yürüyüş bozukluğundan kaynaklı en küçük parmağında kronik iyileşmeyen bir yara vardı çok veterinere gösterdik ama kimse bir çözüm bulamadı bugünse patisinin altındaki o kalın tabaka yarıya kadar soyulmuş daha önce böyle bir durum yaşayan var mı o doku kendini yeniler mi bilgisi olan var mı?

9 CEVAP

AsenaTuncay

Çok geçmiş olsun :( doku yenilenir merak etmeyin benim köpeğimin kuyruğunu görseydiniz bakamazdınız o kadar kötüydü. Aylar süren ızdıraplı bir tedavi sürecinden sonra şuan eskisinden daha iyi durumda. Bu süreçte insanı en çok yıpratan ve yoran maalesef işinde iyi bir veteriner bulmaya çalışmak oluyor :/

AsenaTuncay

Çok iyi anlıyorum sizi kabus gibi günler geçirdik bizde. Veterinerden kaynaklı maalesef. Hep yanlış tedaviler uygulandı, hayvanın çektiği acı sizin psikolojik yıpranmanız bunlar çok tanıdık inanın. Tek yapılabilecek şey doğru ilacı bulmak. Bir de veteriner onun için doku yenileyeci krem verdi mi? Bize hem uyuşturma etkisi olan hem de doku için krem verildi. Felç kısmı içinde yabancıların çok güzel felçli kedi bakım videoları var. Kendi uyguladıkları fizik tedaviyle sapasağlam olanlar var. İnşallah bir an önce tüm dertlerinizden kurtulursunuz sağlığına kavuşur yavrunuz.

AsenaTuncay

O kadar çok krem kullandık ki inanın adını hatırlamıyorum, hepsini de bitirdik şuan evde tedavi için kullandığımız krem yok ama yine de bulmaya çalışayım size. Hayvan hastanesi vermişti en son kullandığımız kremlerdi belki reçeteyi bulurum.

AsenaTuncay

Bize Anestol merhem (uyuşturma etkili olan bu), Acto Vet gel, furacin merhem verilmiş en son. Tabi ek olarak kullandığımız iğne ve hap vardı ama kremler doku zedelenmeleri içindi.

Minikmuezza

Bepanten plus kullanin faydasi olacaktir mutlaka.ben kedimin ameliyat yarasi icin kullandim kapanmasi hizlanmisti cilt yenileyici veteriner yalasada sorun olmaz demisti

nhazalsahin

Lütfen yardım edin bi yol gösterin artık kafayı yemek üzereyim kedim böyle acı içinde mi yaşayacak bi ömür

nhazalsahin

Teşekkür ederim Asena hanım inanın hem maddi hem manevi o kadar çok yorulduk ki anlatamam bir de böyle sonuç göremeyince yıkılıyor insan resmen gözlerimin önünde bir sürü sorun yaşıyo ama elimden hiçbir şey gelmiyor inşallah bizimki de bir an önce iyileşir

nhazalsahin

Yok hiç öyle bir kremden bahsedilmedi Asena hanım siz ismini paylaşabilir misiniz ben bi danışayım bizim için uygun olur mu diye

nhazalsahin

İkinize de çoooook teşekkür ederim umarım benim yavruma da faydalı olur