Önemli Bio Pet

Erogluekiin

Merhaba, diş eti sorunu yaşadığım kedim için bio pet suya katılan solüsyon dan aldım ama 250 ml suya 2.5 cc katmama göre ( öyle yazıyor arkasında) kedilerim hiç içmedi 1 gün boyunca su icmedikleri için başka bir kaba temiz su koydum hemen bitirdiler... Bunu şırınga ile içirsem bir sorun olur mu ya da suda nasıl içmesini sağlarım

3 CEVAP

Mehmetkr

Su miktarını artırırsaniz anlamayacaklardir

sforselin

Dişlerini fırçalatıyorlarsa fırçalarken, yoksa parmağınızla falan da sürebilirsiniz bence. Su çok sık yenilendiğinden çok harcanır gibi geldi.

Succubus

ben yönergedekinden çok daha az katıyorum. 1 cc yaklaşık 20 damla ediyor. ve bana hiç mantıklı görünmedi.
normal kediler için olan porselen su kabına max 5 damla koyuyorum. bizde bir diş sıkıntısı yok; ama günlük diş macunsuz diş de fırçaladığımız için pek bu miktarın eskisinden emin değilim. veterinerim fiziksel olarak plakların alınmasını öneriyor çünkü en çok. ama hiçbir şekilde ağız kokusu vs olmuyor.
en azından azar azar artırıın bence illa o yoğunlukta kullanmak istiyorsanız tabi.