Kedi Kısırlaştırma Hakkında Acil

crenxx

merhaba arkadaşlar sabah yine bir soru sormuştum bu konu ile ilgili kedim kızgınlıga girmiş veterinere gittik. ve bu hafta kısırlastıracagız simdi randevu alacagız da size bi sormak istedim kedim suanda kızgınlıkta eger kızgınlıkta iken kısırlasırsa bir sorun olur mu

3 CEVAP

sforselin

Çok değişken diye biliyorum. Birkaç gün de olabilir birkaç hafta da. Hamilelik riski varsa yapılabiliyor kızgınlıktayken. Kediniz küçük olduğu için kızgınlıkta da olsa çok endişe etmeyin bence. Küçükken aşırı az bir kanama ve küçücük organlar oluyor. Kızgınlıktayken ondan çok az daha fazla kanama olur belki, organları birazcık daha büyük olur alınırken ama günün sonunda risk hamileliğin yanında yok denecek kadar az. Hamilelik ihtimali yoksa bekleyin derim yine de

Succubus

dişilerde sıkıntı yaratıyor. çok mecbur kalınmadıkça kısırlaştırılmıyor diye biliyorum ben

crenxx

peki kızgınlıgı ne zaman biter biliyor musunuz