Emziren Anne Kedi Beslenme

Tunahangul

Emziren kedim var ek takviye olarak ne verebilirim micho kedi maması veriyorum doğurduğu için kittem mama aldım ama pek tercih etmiyo felicia ve nd denedim yemedi micho yiyo ve sütü yetmiyo ek olarak ne verebilirim kedime evimin bahçesinde bakıyorum ama sıradan sokak kedisi değil ben ilgileniyorum tasması kimliği falan var ek olarak ne verebilirim sütü artsın diye acil cevaplarsanız sevinirim

4 CEVAP

didarkardes

Benim kedimin de sütü yetmiyordu bende yavrular kedi süt tozu aldım t rendyoldan 40 tl gibi bir fiyatı vardı tabi bir de kedi biberonu aldım

didarkardes

Biopetactive süt tozunun markası

Tunahangul

Süt tozu biberon aldım ama içmiyolar annesine verdim oda içmedi başka aldım ama yok

didarkardes

Evde kendiniz yaş mama yapmayı deneyin belki işe yarar. Ya da veterinerinizi arayıp bilgi alabilirsiniz ne yapmanız gerektiği konusunda