Kedim Vücudunu Isırıyor

gizemt77

Merhaba arkadaşlar. Bir konuda size danismak istedim kedimin uretrostomi ameliyatinin uzerinden yaklasik iki bucuk ay gecti. son bir aydir surekli her 10-15 dakikada bir önce ameliyat bolgesini yalayıp sonrasinda ozellikle sag ayak tabanini isirarak yalıyor, gorunurde yara vs. de yok, parazitleri de yapılıyor. sebebi ne olabilir, ben ne yapabilirim?

4 CEVAP

gizemt77

fikri olan yok mu?

Irms

Benim kedim de bizi ısırmak istediğinde ve izin vermediğimizde kedi bacağını ısırıyor veya sinirlendiğinde yapıyor bunu oyun için yapıyordur

gizemt77

oyun icin degil de daha cok psikolojik oldugunu dusunuyoruz ameliyati yapan veterinerle.

seliinkececi

benim yavrum da yapiyor patilerini isiriyor sonra yaliyor patisinin arasina kum giriyor bazen onlari cikarmak icin yaptigini dusunuyorum bu yuzden de olabilir kumu cok inceyse.