Tüy Toplama Rulosu

Lilyycm

Arkadaşlar ikeanın rolusunu kullanıyordum sanki yapışkanlığı çok yoğun değil artık bana önerebileceğiniz bir marka var mı

10 CEVAP

ZehraBulutt

Scotch brite en iyisi

bademthecatt

Ara sıra bime geliyor çok mükemmel değiller ams idare eder geldiğinde stokluyorum bir rulo iki yedek 9 tl

Zeynepulku

Bine gelenler çok iyi ve ucuz 3lusunu 10 liraya aldım.1-2 ay oldu 1 rulosu bile hala bitmedi

Bikedi

İkeaninkinden memnunum ben. Baya iyi topluyor daha once petshoplardan aldiklarim berbatti. Sizinki kotu mu cikti acaba ben bi sorun goremedim.

Bir yerde okumuştum, bu iş için çift taraflı bant kullanan da varmış, daha yapışkanmış ama rulo gibi pratik olmaz tabiki.

Zeynepulku

Markası quickdish

Alperen07

Ben de geçenlerde Bim den aldım iki de yedek rulosu var gayet iyi topluyor hem de baya bereketli fiyatı da 10₺

cipildek

Bim ve 101 den aldım yeni hatta 101 lerde çok var şuan gayet iş görüyor

Ayben02

Ben de a101 den aliyorum gayet memnunum

Lilyycm

2 kere geçtikten sonra hemen bitiyor yapışkanlığı ilk öyle değildi sanırım