Yaş Mamayı Soğuk Verebilir Miyim?

Yagmur1618

2 aylık kedim için buzdolabından çıkardığım yaş mamanın soğumasını mı beklemeliyim? Yoksa soğukta versem bir sıkıntı olur mu?

10 CEVAP

Gamsem

Soğuk verirseniz ishal olabilir havalar serinlemeye başladı biraz içine içtiği sudan dökün soğunu aldın hem suda içmiş olur :)

Buketkazan

oda sıcaklığında verseniz daha iyi olur bence de

baranertaga

Biz beklemek yerine ketılın buharında ısıtıyoruz çünkü kerata yemek saati gelince hiç beklemiyor:)

Yagmur1618

Tamamdır. Teşekkür ederim.

Yagmur1618

Çok mantıklıymış ketıl buharında ısıtmak. Teşekkürler.

elifkonakci

Soğuk verirseniz ishal olabilir. Ben de @baranertaga'nın yaptığı gibi kettle buharında ısıtıp veriyorum.

Yagmur1618

Tamamdır. Sağ olun

Ben hep oda sıcaklığında veriyorum bugün ilk defa kafam karıştı dolaptan çıkarıp verdim kedim daha yeni gençlik hastalığı atlattı çok korkuyorum bişey olmaz dimi

tengrist

Problem olmaz Ceyda hanım soğuk mamanın sindirimi daha yavaş olduğu için ishal yapar.

Edaatci

İçine biraz sıcak su koymalısınız bence