Kedim 6 Aylık Dişini Döktü

iremikra

Kedim 5.5 6 aylık oldu diş dökmemişti az önce düşürdü ama geç olması normal mi kediden kediye değişir mi

9 CEVAP

Firuzecik

9 aya kadar değişim sürüyormuş öyle okumustum geç değil. Benim kız da 6 aydan sonra döktü galiba.

betul18

ilk defa duyduö diş döktüklerini benimki de 6 aylık hiç görmedim öyle bi şey

iremikra

Kalıcı dişlerini çıkartıyorlar aynı bizler gibi ama bende 3 4 aylıkken döküyorlar diye okumuştum bu yüzdrn merak ettim

zin

Benim kedim 7 aylık olacak daha da süt dişleri var dökmedi hiç birini

9 aya kadar çıkabiliyor. Benim kedim de 6 aylıkken dökmüştü

defnecaldir

Benimki de 6.5 aylikken dokmustu 8 aya kadar normal sanirim

Siyahiinci

Benim kedim de 7. ayının içinde. Daha önce döktü mü fark etmedim. Geçen hafta dişini bulduk yani en azından hala döküyor

betul18

@BenguSukadioglu belirti göstemiş
miydi şuan kedim hep yediği mamasını yiyemiyor parçalıyor ve yere döküyor ağzında yara vs yok

betul18

ödil mamasını*