Kedim Yavrulari Dogali 1 Hafta Oldu Ama Onlari Com Sert İsiriyor

Ilk isirdiginda biz dokunduk diye yapiyodur falan sandim yavrular bir haftalik oldu dikkatimi cekti yavrulari patisiyle kistiriyor isiriyor ve bunu uzun sure yapiyor onlar hareket edince bazen arka patisiyle tekme atar tarzda hareket ediyor napmaya calisiyor onlara zarar vermesinden cok korkuyorum nolur yardim edin

4 CEVAP

milodelisi

Siz yavrularla çok ilgilenip elinize veya kucağınıza çok aldınızmı?

milodelisi

Eğer öyleyse kıskanmış olabilir yavrularını. Doğum yapan anneye ilgi göstermeniz şart

dollfacepersian

Annenin kaçıncı doğumu? Kaç aylıkken hamile kaldı ve doğurdu?

Ilk dogumu