Bu Az Tahıllı Ve Tahılsız Mamalar Arasinda Neden Fiyat Farkı Var?

zin

Düşük tahıllı mamalar zararlı mı oluyor kedilere?

4 CEVAP

Mapple2

Marjinal Fayda :)
Üreticinin amacı Kâr iken Tüketicinin amacı Tasarruftudr.

Eee az maliyetle üretilen ürünler den paketinin dışında iddali yazan çoğu ürünlerinin sadece üründe kokusu tozu olduğuna inanıyorum :d

Noteameow
Mama vermiyor Kendim yapıyorum

zin

Kendiniz nasıl yapiyorsunuz tarifini verirmisiniz bende deneyim

Tahılsız mama yavru için öneriliyor daha çok sonraki evrelerde düşük tahıllı kullanılması uygun olabilir. Evet tatlı patates kullanan firmalar var tahılsız olarak lanse edip. Bu yüzden glisemik indekse bakıyoruz.

zin

Bide neden et yerine et tozu proteini unu var çoğu mamada madem tahılsızda niye tatli patates filan var madem