Kedim Elimi Isırıyor

chromatica

kedimle oynadığım zaman elimi ısırmaya çalışıyorum, bu alışkanlık haline gelsin istemiyorum ısırmaması için ne yapabilirim

2 CEVAP

Buketbayraktar

Elinizi ısırınca başka bir oyuncak atın önüne dikkati dağılsın. Benim kedim de 6 aylık tüm kollarım ısırık hala diş çıkarıyor kaşınıyomuş dişleri büyüyünce bu kadar kalmaz diye düşünüyorum. Kızmak oyunu bırakmak işe yaramıyor peşimden gelip yine ısırıyor elime atlatıp. Çok abarttığında ben çıkıp odanın kapısını kapatıyorum biraz bağırıyor sonra sakinleşince açıyorum bırakıyor ısırmayı. Ama dediğim gibi tüm kollarım ısırık çiziği :D

alabalik32

Oda sizinle oyun oynuyor. Bizim ki ufakken el ayak ısırıyordu. Şimdi 8 aylık onunla oynaşmaya kalktığımda oda elimi ısırıyor. Kedimin ısırırken oyun oynadığından eminim çünkü istese elimi zımba gibi deler geçer