Kedim Titriyor

eslemkaya

Merhaba kedimin uyurken kasılıp titrediğini bi titreyip bi gevşediğini gördüm rüya görüyo sandım uyandırdım uyanıkkende oldu yer değiştirdi yürüdü falan yatınca yine oldu neden olabilir endişlenmeli miyim

1 CEVAP

Bence veterinere danışmalısınız, uyurken oldu deseydiniz sadece rüya derdim ama uyanıkken olmasını kendi dostlarımda hiç gözlemlemedim. (Bazı özel durumlar dışında, heyecanlanma, korkma gibi) Belki endişe edecek bir durum yoktur ama şuan için bilemiyorum en nihayetinde her ihtimale karşı vakit kaybetmeden işin ehline, vet.'e sormanızı öneririm.