Kedim Kusamıyor

Pila

Merhaba benim kız biraz hassas.
Geçen hafta sabah 5de 3 ayri yere kusmasi oldu ama ne tüy yumağı nede baska bisey vardı. Sadece lapa gibi mama vardi. Ertesi gün öğlen ogurmesi oldu ve veterinere götürdüm.
Rontgen cekildi ama tam anlasilmadi ertesi gün ilacli rontgene alindi ama bu surede gunde 2 kez bu ogurmeler devam etti. Kizim 10 aylik. 5 aydir malt kullaniyorum asilari falan hepsi tam. Ama bu cocuk niye boyle bilmiyorum. Kakasinda tüy de çıkıyor. Yarin kan testi yapilacak aç ve tok şeklinde. Bilen yaşayan varsa bana dönüş yapabilir mi?

1 CEVAP

ecetpc

kendini kusturması için kedi çimi kullanın. maltla aynı görevi görür. allah şifa versin. sevgiler.