Kedim Deli Değil, Sadece İyi Bir Aktrist. " P.c. Cast "

Mapple2

Siz de Dostunuzun garip , kendine ait özgür , komik ve onu sizin gözünüzde eşsiz yapan halleri , hareketileri , davranışları nelerdir ?
Onunla konuşuyor musunuz :)

6 CEVAP

AsenaTuncay

Say say bitmez :) kendisiyle alakalı konuşulan herşeyi anladıklarına eminim, çoğu gıcıklığı inadına yaptıklarına da :)

Bikedi

Kendini dakikalarca sevdirip, yanagini yuzumu surtup sonrada hart diye burnumu issirmasi. Uyurken aniden uyanip cin gormus gibi gozunu bir yere dikip bakmasi sonra geri uyumasi. Hicbir basarili sonuc elde etmemis olmasina ragmen israrla sinek kovalamasi. Kumunu temizlerken kosarak gelip hazir temizliyoken bunu da al der gibi kaka cis yapmasi. Duvarlardan gecebilecegini dusunup duvara kosup toslamasi. Actigimiz buzdolabi, dolap cekmece vs hepsine alttan patisini kafasini sokmak suretiyle kendini surekli tehlikeye atmasi. Banyo veya tuvaletteysem kapiya vurarark rahat vermemesi. Daha ne bileyim pek cok vardir...

sforselin

Su pınarı yıkanırken yerine koyduğumuz su kabına yaslanıp ağlıyor.

Zeynepulku

her kedi böyle mi ama mesele koltukları tirmaliyor kalkıp yanina gidiyorum hemen kaçıyor yapmaması gerektiğini biliyor ama yapıyor yapmasını kediligine veriyorum artık :d birde yemek için her şeyi yapabilecek kapasitede gözü hic bir seyi görmüyor konu yemek olunca

Alperen07

Bizimki de bana yürürken patisiyle vurup kaçıyor elim sende oynuyor , birde saklanıp beni bekliyor ben de buldum senii diye bağırıyorum sonra hadi beni bul diyorum ben saklanıyorum gelip oda beni buluyor en sevdiği şey saklanmak dolap kapaklarını hiç affetmez açar girer ve orda beni bekler biliyo çünkü onu bulacağımı normalde hiç öptürmez ama evden biryere gidip geri dönünce sınırsız öptürür beni özler en sevdiğim hali tabiki uyku çünkü uyurken onunla hamur gibi oynuyorum çok şapşik oluyor o halleri tepki veremiyor çünkü:))))

Salihaylmz

Mamasını hazırlarken elimde durmak istiyor öyle nasıl hazirlayacaksam :))