Çiş Değil Ama Ne

Minikbihter

Arkadaşlar kedim yatktaki yumuşak bir battaniyeyi çok seviyor ve genelde hep orda yatıyor. Geçenlerde yattığı yerlerin islandigini fark ettik ama çiş kokmuyor.dedim acaba oralari yaliyor mu? Lakin çiş yaparken ki pozisyonunu aldiktan sonra oraya islak bir şey birakiyor sanki yalama falan değil yani. Kızgınlıkta da değil ve dişi. Neden islandigini bir türlü çözemedim daha önce böyle bir şey deneyimlemis olan var mı?

4 CEVAP

Seymaaacaan

Benim kediminde peluş yastığı vardı. Islatmış yastığı acaba dedim çişini mi yaptı ama çiş gibi kokmuyordu. Ertesi günlerde yumuşak olduğu için yastığı emmeye çalıştığını gördüm, hatta baya baya emiyordu. Emerkende haliyle ıslanıyordu yastık. Yani sizinki de battaniye ye anne muamelesi yapıyor olabilir :)

Zeynepulku

Evet ever eğer yavrusa emerek islatiyor olabilir

Zeynepulku

Sperm olabilir mi? Kaç aylık ve yasında?

Minikbihter

7 aylık ve dişi sperm değildir yani.