Kedimin Dilinde Kızarıklık

nhazalsahin

Kedimin dilinin bir kısmında ufak bir kızarıklık var ve ağzı çok kötü kokuyor ağız bakım suyu kullandım başka yapmam gereken bir şey var mı sizce sebebi nedir

7 CEVAP

nhazalsahin

Bu arada sürekli ağız şapırdatma hareketi yapıyor

Ağız bakım suyundan kastınız nedir bilmiyorum ama benimde başıma geldi. Sağlık konularında sadece veterinere götürüyorum ve bunu öneriyorum. Ben, --Veteriner tavsiyesi ile-- Krem satın aldım ve kullandım bu süre zarfında kuru mama vermemem önerildi zira daha fazla tahrişe yol açabilir diye yaş mama ile besledim. Ayrıca ağız çevresinin salya olması, sesler çıkartması ve sizin tabirinizle ''şapırdatması'' bu durumun getirileri.

nhazalsahin

Pardon anlayamadım sizin kedinizin de mi dili kızarıktı ve salya akıtıyordu

Evet.

nhazalsahin

Ben de birazdan hazırlanıp veterinere götüreceğim neyden kaynaklı olduğunu söyledikler mi

Çok uzun zaman oldu, hatırlayamıyorum ama sonucunda iyiyiz :)

nhazalsahin

Umarım bizimki de iyileşir