8 Aylık Kedilerimiz Pire Sorunu Var

gultekinp

8 aylık iki kedimiz var evin dışında besliyoruz kardeşlerden biri çok uysal diğeri sadece yemek saatine ve uyumaya geliyor ve kardeşine pire getirdi. Daha önce veterinerden pire damlası almıştık ama adam tamamen maddiyat üzerine rasgele uygulamalar yapıyor, kardeşimle kedilere ayıracak pek bütçemiz de yok ama pireleri çok arttı ve sirkeyle temizlemeyi düşünüyoruz. Etkili olur mu ya da zarar verir mi? Tecrübesi olanlara sormak istiyorum

1 CEVAP

Seymaaacaan

Biberiye yağını ve papatya çayını duydum pireye etkili. Sirkede var ama çok kötü kokar