Kedim 3. Kattan Düştü.

Cansulevcan

Aşağı inip baktigimda yerde ve agzinda kan vardi. Pazar günü olduğu için veteriner bulamadım. Yalvarır yakar birini buldum getirdim. Oglusumu aldi ve gitti. 1 saat sonra getirdi ve iç kanaması olduğunu kirigi ölmediğini söyledi. Ama oğlum yemek ve su tuketmiyor. İlk iki gün tehlikeliymis. Atlatirsa tehlike kalmicakmis. Ama oğlum nefes alamadi agzi acik resmen kivrandi. Sonra düzeldi ama yüzünde şişlikler var. Elimden birşey gelmemesi içimi parcaliyor. Kedime ne olur ne olur bilgisi olan birşeyler soylesin

17 CEVAP

tika_waylan

Cok gecmis olsun okuyunca korktum ben de ha bu gub yarin diye diye hala sineklik taktirmadim. Cok dikkat ediyorum evi havalandirirken salonu havalandiracaksam oglumu odasina koyiyorum salonu kapatip salona alip onun odasini havalandiriyorum falan ama nolur nolmaz bu hepimize ders olsun sineklik sart.
Bu arada tabi once veterinerinize danisin ama vitamin verseniz kediniz daha rahat toparlar sanki mesela gimpet multivitamin. Tabi once veterinerinize sorun ama toparlanmasina yardimci oluyor diye duydim. İnsallah en kisa zamanda eski sagligina kavusur. Allah uzun saglikli omur versin kiziniza ve tekrar cok gecmis olsun.

Cansulevcan

Allah razı olsun. Bu ihmali yapıpta bu sahneye dayanabilecek en son insanlardan biriyim. Ama iste eve yeni tasininca çok ta üzerine düşmedik. Ama en korktuğum şeydi başıma geldi. Allah bi daha göstermesin :((