Kedi Tasması

Buketbayraktar

Şuan 6 aylık oğlum var. Hiç tasma takmadım şimdiye kadar. Çünkü hoşlanmadıklarını biliyorum çok hareketli Bi yere takılır falan diye de korkuyorum. Evden çıkmasa da ne olur ne olmaz Bi gün kaybolur korkum var numara yazılı Bi tasma düşünüyorum o yüzden ama başta yazdıklarım yüzünden emin olamıyorum ne düşünüyorsunuz

6 CEVAP

elifemekci

Benim kedim sinekliği açıp kaçmıştı, çok kötü bir durum gerçekten ben de o olaydan sonra numara yazılı tasma takmaya başladım maalesef. Sevmiyorlar ama insan korkuyor hele de başına gelince..

Succubus

bir tane bulunmalı bence. tasma takmaya da alıştırın. ben öyle yaptım. bulunduğum bina itibariyle kaçması mümkün değil. merdiven boşluğu vs yok gidebileceği bir şekilde. ama veterinere vs gideceğimiz zaman, ya da misafirliğe gideceksek birlikte tasması oluyor mutlaka

Zeynepulku

Evde siz varken takın yokken cikarin. Maalesef kaybolma vakaları evin içinde bir yere takılıp zarar görme vakalarından çok daha fazla.

Buketbayraktar

Evde yokken de çıkarmam daha mı iyi bilemedim aslında hani alırsam hep kalsın ne zaman ne olacağı bilinmez. Biliyorum çok kaşıyacak çıkarmaya çalışacak ama alışır sanırım sonra

Zeynepulku

Evde kimse yokken camlar kapalı iken takmanın bir anlamı yok bence. :) evde kime olmadığı için bir yere takilsa falan kendi başına kurtaramayabilir

Buketbayraktar

Camlarda da sineklik var aslında evde olsakta kaçacak hiç yeri yok çocuğumun da ben kayıp ilanları görünce çok kötü oluyorum ondan Bi içime düştü :)