Kedimin Makatindan Beyaz Tohum Gibi Birşeyler Çıkıyor Ne Olabilir Acaba

Merhaba kedimin makatindan beyaz tohum gibi birşeyler çıkıyor?Ne olabilir acaba

2 CEVAP

mrskopuk

Eğer tuvaletini yaptıysa kum yapışmış olabilir ıslak pamukla temizleyebilirsiniz kum değilsede büyük ihtimalle parazittir veterinere sorarsanız iyi olur parazitse veteriner iç parazit hapı içirir bir kaç güne hiç bir şeyi kalmaz

Minikmuezza

Parazit olabilir asisini yada hapini en son ne zaman yaptirdiniz?