Merhabalar Kedim Evin İcinde Ozellikle Yataga Ciş Yapiyor. Bezle Ne Kadar Silsemde Koku Gecmiyor.

Fatma4931

Trix marka kedi kopek uzaklaştırıldı ve tenizleyici urun kokunun gecmesi icin yeterli olur mu. Ayrıca urunle beraber hediye gönderilen gimdog yeri ne gimcat gonderebilirmisiniz

4 CEVAP

Bikedi

Oncelikle neden kumuna gitmiyor onun bilinmesi gerekir. Bi veterinere danisin.

B3tulyal

Kısır değilse çok normal

Kısır değil buyuk ihtimalle kediniz

elifkonakci

Kısır değilse etrafa çiş yapabilir ama kısırsa @Bikedi'nin dediği gibi yakın zamanda veterinerinize götürün.