Kedim Beni Koklayıp Yalıyor

B3tulyal

Bu sıralar normalden çokk daha fazla yalamaya başladı neden bunu yapıyor olabilir yüzümü o kadar yalıyor ki yüzüm tahriş oldu

6 CEVAP

Buketbayraktar

Yani benimki de özellikle ben uyurken kıstırdıkça yalıyor kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum kaç aylık belki size daha fazla alışıyordur

B3tulyal

15 aylık oldu sahipleneli 4 ay falan oldu evet belki de bana alışıyordur

yusufsaygin2

Karakteri oturuyor ve sizi seviyor.. :')

Buketbayraktar

4 aydır sizde ise evet bir de büyük sahiplenmişsiniz sizi yeni yeni seviyor benimsiyor

alabalik32

Benim ki 8 aylık her sabah ve arada geceleri beni emmeden bırakmaz. Belimin orası kıyafet sırılsıklam oluyot.Sütten erken ayrıldığı için beni anne sanıyormuş.

B3tulyal

Up up