Kedi Pasaportu Çıkarmak Paralı Mı

zulemaa

İlk kez veterinere gittik. İç dış parazit aşısını toplam 60 TL. Karma aşıyı 60tlye yaptı. Ve pasaport için 10 dedi biz de verdik . Pasaport çıkarmak paralı mı? Siz para verdiniz mi?

11 CEVAP

Üstünde pasaport yazıyor zaten kimlik yazmıyor

zulemaa

Karma aşı için de 60 TL dedi. 9 gün sonra gideceğiz sanırım kuduz aşısını yaptıracağız.

Seymaaacaan

Pasaport çıkarmak paralı ama pasaportu kedi yurt dışına çıkacaksa veriyorlar (bazıları normalde de veriyor) normalde ücretsiz olarak kimlik veriyorlar :)

Ucukgenclik

Ben ücret ödemedim. Fakat üç yıldır aynı kişiye gittiğimiz için istememişte olabilir.

Siyammm

Benimki 20 lira aldı şasırmıştım. Pasaportla karne aynı şey zaten?
Pasaport yazıyor asılarıda ona isliyor.

betul18

ne bizden 50 lira aldı eski veterinerim...

Buketbayraktar

Biz de ilk aşıya gittiğimizde üstünde evcil hayvan pasaport yazan bir pasaport verdi herhangi bir ücret talep etmedi ilk gidişimizdi

Siz iyi yaptırmışsınız her şeyi, ben iç-dış parazit 100, karma bir dozu 90, pasaport için de 20 lira ödedim.

betul18

şehirden şehire fiyat değişimi çok saçma ben büyük bi şehirdeyim ama küçük bi ilçe diğer ilçelerdeki gibi donanımlı değil veterinerler ama aynı fiyat

nazenininci

Hayır biz iki kere veteriner değiştirdik ikisi de pasaport-kimlik için ücret almadı ve ilk kez gittiklerimizdi, tanıdık değil. Karma, tırnak kesme, kimlik çıkartma 100 lira vermiştik, kimliğe para almadi.. İzmir'de iyi bir veteriner kliniği.

Siyahiinci

Pasaport dışında kimlik diye ayrı bir şey olduğunu ilk defa duydum. Bizim veteriner direk pasaport verdi ücret olarak 15 tl aldı.