Kedim Galiba Kabız

hafizgolge

Kediler kabız olursa zeytin yagi vermek uygun mu arkadaşlar ?

2 CEVAP

Ozge00

Az su iciyorsa, su içmesine yardımcı olun. Suyunu sık sık tazeleyin, birkaç yere daha su kabi koyun. Haftada en azindan bir kere yoğurt verin. Sade kefir verin. Düzenli olarak bunlari yapabilirsiniz. Yağı da çay kaşığı kadar icirebilirsiniz.

hafizgolge

Teşekkür ederim 24 saati geçti dışkı görmedim idrar da sorun yok. Su içiyor o konuda da sıkıntı yok şükür ben önlemimi almak istedim acil durum için :) yoğurt veriyorum 2 güne bir yaş mama kullanmıyorum.kefiri bilmiyordum teşekkür ederim ayrıca