İştahsızlık

cookieeee

yavru kedim aşırı iştahsız büyüyünce düzelir mi bilmiyorum, vet hekim sağlıklı olduğunu söylüyor. mamanın arkasında 70 gr yemesi yazıyorken bizimkisi günde 30 gr zar zor bitiriyor. lütfen yardım edin?

1 CEVAP

Kediden kediye göre değişiyor ben sokaktan sahiplendim kuru mama verdim yemedi konserve mama verdim yemedi bende bir sorunu var diye veterinere götürdüm bazı kedilerin seçiçi olduğunu söyledi her mamayı sevmeyebilirlermiş mama değişikliği yapabilirsin yada konserve mama alabilirsin ama bence doğal besle yağsız ve tuzsuz tavuk göğsü haşlayıp verebilirsin ben şuan öyle yapıyorum