Çok Mutluyum

Alperen07

Arkadaşlar hayırlı akşamlar bugün çok mutluyum bizim ailede kimse evde kedi beslemiyordu önyargı vardı herkeste biz iki ay önce bir tane Sarman sahiplendik bugün abimler için Bulduk sahiplendik annem ve babam da süpriz bir şekilde sokaktan bir yavru sahiplenmiş insanlar ön yargılarını bizim kedimiz sayesinde kırdılar. Baktılar tertemiz akıllı evde bir yoldaş şimdi hepimizin evde can yoldaşı var buna öncülük edip örnek olmak beni inanılmaz mutlu etti sizlerle paylaşmak istedim

4 CEVAP

alabalik32

Bizde pandemide 87 yaşındaki
babama ve bana yoldaş dost olsun istedik. Babam alzeheimer hastası biraz ağırlaştı. inanır mısınız bilmem ama dün babam yataktan yere düşmüş normalde miyavlamayan kedi geldi bana miyavladı ve beni babama götürdü. Gecede ben odasına kapatan kadar gelir gider babama bakar. Gündüzde babam yattımı ayak ucunda yatar uyur babamı bekler. Canım benim iyi ki sahiplenmişiz. Hayvan diyip geçmeyin hem akıllılar hemde duyarlılar.

ZehraBulutt

Ne güzel sizin adınıza sevindim, ben kimseye örnek olamadım sanırım, herkes seviyor ama kimse sorumluluk almak istemiyor. Zorla kedi veriyorum alan yok.

Alperen07

Aslında sorumlulukdan ziyade insanlar artık sevgisini paylaşmaktan korkar olmuş bence bu minik canlar bizden sadece sevgi istiyor masrafı da çok değil bence 1,5 kg mamayı iki ayı geçiyor bitirmesi bir kedinin ...bence mesele sevgi cimriliği.....

baranertaga

Evet en azından insana bir arkadaş bir kardeş olur evcil hayvan.