Acil Kedimin Göz Sorunu

mhtpyldz

Kedimin gözü eve geldigimde bu durumdaydi acil vet gittim gorme kaybi yok serum ve antibiyotik ignr yapti istahinda bi sorun yok daha once bunu yasayan var mi ? Kedim kizginlikta .

7 CEVAP

aynı şey benim kedimin başına da sık sık geliyor çok yaramazlık yaptığında koşarken başına darbe alırsa ve ya oraya buraya çarparsa olabiliyor:) gözü bu hale gelince 3 gün boyunca günde 3 kez tobradex göz damlası kullanıyorum. hemen geçiyor. veterinerimiz önermişti.

kedilikizzz

Benim kedimde de geçirdiği rahatsızlıktan sonra böyle bir şey oldu. Bu durumu görünce hemen yeniden veterinere muayneye götürdüm. Krem kullandım gözünün içine sürdük bir hafta kadar bir süre de geçti. Şuan hiç öyle bir problem yok. Kremin adı AKLOVİR aldıktan sonra okuyunca başlıca uçuk tedavisinde kullanıldığını gördüm veterinere sorduğumda ise içerisindeki bir maddenin bu tedavinde kullanıldığını söyledi ki veterinerimize çok güveniyorum ve toparladı bir haftada. Siz tabii ki veteriner önermeden kullanmayın. görme kaybı ve iştahsızlık yoksa neden hemen serum ve antibiyotik yapıyorlar anlamadm pek :( Çok geçmiş olsun

mhtpyldz

Malesef devam ediyor - terramcyn kullaniyoruz göz icin . iyiye gidiyir gibi bakalim :( tesekkurler yorumunuz icin

Nayeli

Ne olduğunu bilmiyorum :( sadece acil şifalar diliyorum

mhtpyldz

Cok saolun :(

kedilikizzz

2 gün olmuş siz soru soralı. Geçti mi acaba ?

Dkd

Merhaba bu sorunu başka yaşayan oldu mu aynısını şu an iki kez iki farklı gözde yaşadık. Benzeri bir durum olan varsa yazabilirse çok çok sevinirim