Kedim Kapalı Tuvaletinin İçinde Yatıyor Sizce Sebebi Ne Olabilir Bilen Var Mı

Quenmelis

Bunu daha önce bir iki kere yapmıştı ama birdaha tekrarlamamıştı bugün ben evde yokken ailem hep orada yattığını söyledi
Yalnız kaldığı için mi diycem ama hayır ailemde hep onunla ilgileniyor oyunlar oynuyor hatta en çok babamı seviyor ama anlamadım neden böyle oldu

1 CEVAP

Buketbayraktar

Peki tuvaletini yapıyor mu? Öyle bir sorunu olabilir yapamıyorsa gidip içinde bekleyebilir