Siyah Kediler

ilkim2410

Anket

Evet, öyle.
(3 oy)
Hayır, değil.
(81 oy)
Toplam (84 oy)

Siyah kediler neden sevilmiyor, neden korkuluyor, neden şanssızlık getirir deniliyor, ve sizcede öylemi?

29 CEVAP

Limonekmek

Iki kedim var birisi siyah birisi tekir ikisi de birbirinden sevecen. Siyah kedim aksine çok şans getirdi bana ilk göz ağrım benim ????

Mapple2

Eyyy OrtaCağ Karanlığı
Kurbağaların prens olduğunu söylediler ama ben hala kedilerle daha çok ilgileniyorum ;)

Tüm kediler güzel, ama siyah kediler görkemlidirler. Kara kediler, en derin gece kadar güzel ve gizemliler.

Lili_mario

Bunun dini aciklamasi var. Siyah kedi, kopeklerde genellikle c*n lerin girebildigi biliniyor. o yuzden gunumuze sanssizlik gibi biliniyor asil nedeni bu. ama sim siyah olmasi lazim 1 tane bile baska reng bulunmamasi lazim. Yinede Allahu Alim bir arasdirin isterseniz

Cemrecookie

Öfffffffffffff NE CİNİ YA NE CİNİ SAÇMA SAPAN HAYVAN DÜŞMANLIĞINA BAHANE ARAYAN İNSANLARIN UYDURMASI BUNLAR BİRAZ MANTIK

Her hayvan Allah'ın sessiz kullarıdır ve hiçbirinde ayrım yapılmamaktadır. Kara kedinin uğursuzluk getirdiğini düşünüp kara kedileri sevmeyen insanlarda hesap gününde Allah onları karşılıksız bırakmaz.

ilkim2410

Siyah kedi = ASİLLİK

Kontesiim

Arkadaşlar bu soru bile saçma geldi bana hayvansever biri hiç renginden dolayi ayrim yapabilir mi yok cinmiş yok uğursuzlukmuş saçma sapan şeyler inanmayin lütfen!

iremikra

Siyah kedilerin her zaöan daha cana yakın olduğunu gark ettim borakın uğursuz sansınlar onların değerini sadece biz bilelim o güzel yanlarını bize sunsunlar bu arada başka ülkelerde siyah kedi şans demektir uğur getirdiğine inanılır.

Lili_mario

Ya arkadaslar ben illa ki oyle oldugunu idda etmedim. Allahu Alim dedim bi arastirin oyle duymusdum. Benimde kedilerim var hic bir hayvanada kinim yok. Sonuna kadar okuyun sonra cevab verin. Siz cahilsinizki kedinin sans getirdigini dusunuyorsunuz. ;)

Buseckr

Aşırı derece de saçma bir düşünce kara oğlum var geceleri nerde olduğu belli olmuyor :) asil çocuğum benim

Lili_mario

Mapple2 ben eziyyetmi edin dedim? yazdigimdan anladiginiz bumu?

betul18

ingilterede de şans getirdiğine inanılıyor kedi işte normal kedi siyah beyaz mavi aynı

ilkim2410

Ben ayrım yapmıyorum zaten kendi kedim siyah

baranertaga

Eğer ikinci bir kedim olursa simsiyah olmasını istiyorum. Dişi erkek fark etmez.