Farminanın İnternet Sitesinden Numune Alan Var Mı

didarkardes

Farminanın internet sitesinde denk geldim. Sanırım internet sitesinden de numune mama gönderiyolar. Aranızda hiç bu siteden numune alabilen var mı.

9 CEVAP

gktktg1234

internet sitesinden değilde e posta atıyorsun numune istiyorum diye gerekli bilgileri giriyorsun gönderiyorlar

Zeynepulku

Ben aldım ama mail atarak aldım

Fatmaduven

Aldım hemen gönderiyorlar .

didarkardes

Hâlâ göndermediler tekrar mail attım bakalım ne zaman göndericekler

aylinceyda

Ben mail atmıştım ama gelmedi. Elinde ki numune durumuna göre 2-3 ay içinde yolladıkları da oluyormuş.

Buketkazan

Kaç günde elinize geldi acaba ben mail attim baya oldu

incirreis

***********

Sselin1

2-3 ayi Buluyor gelmesi.

gktktg1234

benim numuneler 1 haftada geldi