Karnı Şiş

Ssudegaliba

1.5-2 aylık dişi bir yavrum var ve karnı şiş sokaktan almıştım ve aldığım günden beri karnı şiş geçen gün aşıya götürdüğüm zaman veteriner biraz karnı şiş ama başka bir sorunu yok sağlıklı dedi ve bir ilaç yazmadı onun için aslında ama bugün karnının biraz daha şiştiğini fark ettim neden olabilir

8 CEVAP

sevvalcmn

parazit ya da gaz olabilir

AsenaTuncay

Bu veterinerler iyi mi? Biraz karnı şiş ama sağlıklı hadi güle güle. Niye şiş karnı onu söylesene. Biz ne söylesek boş :/

chromatica

iç parazitlerden dolayı olabilir

cerenruya

parazit aşısı yapıldı mı? Ve kedi ne tüketiyor çok önemli bi etken

Ssudegaliba

Geçen hafta yapıldı parzit aşısı ve normal kuru mama yiyor ve biraz gazı da var neden olabilir

Ezgi_3

Daha o dönemdeki yavrularda evet gaz problemi olabilir. Kullandığınız mamayı değiştirmenizi tavsiye ederim. Ayrıca normal bebek gibi geceleri sırtını ovarsanız iyi gelicektir.

Ssudegaliba

Mama olarak ne vermemi önerirsiniz peki

Mamadan dolayı olabilir. Royal canin veya proplana geçebilirsiniz. Ve bence başka veteriner hekimlere de danışın.