Kedimin Değişik Davranışları

sevilay28

7.5 aylık sarman dişi bir kedim var. Bu aralar o kadar sinirli ki anlatamam. Ulumalar falan. Biz masaya çıkmasın diye hayır diye bağırıyoruz,, bize o kadar sinirleniyor ki intikamını diğer bir yasak şeyden alıyor. Genel olarak çok kızgın. Ve yemek yemesi azaldı, sabah yemeğini mesela bırakıyor gün içinde gidip gelip yiyor eskiden silip süpürürdü. Bir sorunu mu var

6 CEVAP

sevvalyelen

Hekiminizden kısırlaştırma için randevu alsanız iyi olur. :)

SLeo

Kızgınlıkta büyük ihtimalle çifleştirmeyin aksine kısırlaştırın sağlığı için en iyisi bu :)

mls_

Kızgınlık döneminde olabilir mi? Kısırlaştırdınız mı?

baranertaga

Kızgınlık dönemi sanırım. Bir eş bulup çiftleştirin.

sevilay28

Popo kaldırması falan yok, ondan hala girmedi diye düşünüyorum ama öyle diyorsanız....

Hilal001

Benim kedimin de popo kaldirmasi yok ama yine de girmis bi veterinere gotururseniz onlar soylerler girip girmedigini