Kedi Tırmalama Evleri Neden Bu Kadar Pahalı

Bütün yaz cama asılan yatağında yattı ama şuan havalar soğudu o yüzden orada üşüdüğünü düşünüyorum. Kendine ait yerleri olmasını çok seven bir kedi. O yüzden tırmalamalı kedi evi almak istiyorum ama fiyatları 250₺drn başlıyor. Yükseklerde yatmayı seviyor o yüzden evin yerden yüksekte olmasını istiyorum. Evinizde kullandığınız tavsiye edebilceğiniz kedi tırmalama evleri var mı? (100₺-250₺ arası)

9 CEVAP

Seymaaacaan

Ben de yaptıracağım gereksiz pahalı çünkü hem istediğim gibi tasarlama şansımda var hem de daha düşük bütçeli olacaktır :) marangoza tahtalarını kestirip kendiniz kaplayabilirsiniz. Çok para alacağını sanmıyorum.

sevvalyelen

Kendiniz yapabilirsiniz. Tahta kesen yerlerden istediğiniz ölçülerden kestirip istediğiniz gibi renklendirip süslersiniz. Ben öyle yapmayı düşünüyorum.

Ayben02

Aynen çok pahalilar bende kedilerime almak istiyorum ama maalesef daha uygun fiyatlı ev bulamadım

alabalik32

Ben hepsiden 240 TL ye aldım. Burada da var aynısı. Peluşlu tırmalamalı seyir tepeli. Hatta oyuncağı bile var.

Zeynepulku

https://instagram.com/pasatheboycat?igshid=1jk0oh2zgjxqd

öne çıkan kule kısmında var. Çok harika, mükemmel değil ama işimizi görüyor. Birde oradaki merdivenleri falan tirmalamak için kullanıyor. İyi oluyor

Ben de kendim yapmayı deneyeceğim sanırım

hazzelto

Ben kendim yaptırdım, kaplama kısmını da rica ettim yaptılar. Değişik oyuncaklar ipler asıyorum. Bir mobilyacıyla görüşerek daha uyguna temin edebilirsiniz.

Buketkazan

ikinci el sitelerinde temiz ve uygun fiyata olanlar var aslında dusunulebilir bence

Zeynepulku

Benim babam bu işlerden anlıyor kendisi yaptı. En aşağıda kup seklinde yatacak yer var düz sırığın tepeisnde etrafi izleyebileceği bir yer var. Balkonda duruyor gece uyumak için gardirobumun üstüne çıkıyor. Ne kadar yaptık bilmiyorum ama 150 liranın üstünde değildir. Sadece üstündeki kumaşa ve sırığa para verdik. Geri kalan tahtalar evde vardı.