Bu Nedir?

Lorinloris

Kedimin çenesinde fotoğraftaki yarayı fark ettim bugün. Çenesinin altında biraz akne vardı acaba o mu yayılmaya başladı? Hafif pıhtılaşmış bir kan var. Veteriner gecen aylarda yara için bir krem vermişti onu sürdüm. Sizce yara mı yoksa akne gibi bir şey mi?

4 CEVAP

Simav7

Bence veterinerw görünün olmazsa veteriner klinikleri ne özel olarak vatsaptan yazın isterseniz size tek yoliyim veteriner telefonu gönderirim isterseniz

sevvalyelen

Tüy dökülmeleri yaygınlaşırsa hemen hekime gidin. Mantar olabilir.

mls_

Yara gibi duruyor bir yerlere sürtmüş olma ihtimali varsa olabilir

mls_

Yara gibi duruyor bir yerlere sürtmüş olma ihtimali varsa olabilir