Kedim Kuduz Olur Mu

mls_

Merhaba
Bugün kedimi kısırlaştırdık. Hazır gitmişken de yıllık aşılarını yaptırdık. Kuduz ve karma aşı oldu. Fakat şimdi aklıma bir şey takıldı kuduz aşısıyla birlikte ameliyat olduğundan aşıdaki mikropları vücudunun yenememe ihtimali var mı. Aşıdan kuduz olabilir mi?

2 CEVAP

Simav7

Kisirlastirip iğne yapması ilginç bı kere bence ağır gelir her ikisi bı andaysa ama ben bilmem bı veterinere sorun derim

sevvalyelen

İkisi de aynı anda yapılacak aşılar değil. Niye öyle bir şey yapmış, anlayamadım.