Lütfen Üşenmeden Okuyun...

Simav7

Merhabalar belki beni hatırladınız benim kedim hasta oldu ishal oldu ve bir çok şey onunla gecirdim ama onu çok severim siz de seversiniz elbet kedinizi benim kedim maalesef sonunda hamile kaldı bir gün sabah ezanına kalktıktan sonra yanına gidiyim dedim ama o zaman kizginliktaydi miyavliyordu odasında gidiyim yanına dedim maalesef kizginliktan dolayı miyavliyordu odasında sonra onunla biraz sabah sabah vakit geçirdim ama sonra gündüz olduktan sonra yatakları topladıktan sonra bir baktık ki kiraz yok (kedimin adı kiraz ) maalesef nasıl yaptıysa camdan kaçtı ama cam kapaliydi o gün yatağıma namaz kıldıktan sonra girdim Allah'ım bana yardım et dedim ve gündüz olunca kaçmıştı belki de bu en hayırlısı sonra bı baktım mutfak camın önündeydi ve önünde bir sürü kedi vardı ve korktuğum başıma geldi ciftlesmisti bakın bu yazıyı yazarken gözümden bir yaş süzüldü neyse sonra anladiki kiraz kedim hamile aslında mutlu olmuştum ama sonrası işte anlarsiniz doğum yaklaştıkça yaklaştı vakit geldi kedim doğurdu 5 tane torunum oldu yani beş tane yavru oldu maalesef çekilmez oldular yere yaptılar ailem şikayet etti etti etti etti ve etti en sonunda alıp onları komurluge indirdik şimdi neredeyse 2 aylarına gircek o kadar vicdan azabı çekiyorum ki size anlatamam yerin ve göğün Rabbi biliyor kiraz orada bağırıyor ağlıyor beni alın dercesine alın lütfen dercesine miyavliyor şimdi yavruları sahiplendirme karar verdim neredeyse yavrular 2 arylarina girecekler sonra kirazı kisirlastirip onu tekrardan eve alacagiz randevu Çarşamba gününe ama yavrulara sahip bulamadık ALLAH RIZASI İÇİN bana yardım edin ve hep birlikte yavrulara ev arayalım ilanı petebiye verdim elinizden birşey gelmezsede bana yavrularına dua edin RABBİM CENABI HAK sesimizi duysun yaşın okuyun dua edin ama bana yardım edin Allah'ın selamı üzerinize olsun kardeşlerim.... ♥️....

12 CEVAP

sevvalyelen

Kısırlaştırma ameliyatını kaldıramamak? Bu yanlış bir söylem. Verilen anesteziyi kaldıramayan kedi vardır, bunun için de veterinerinizin doğru dozu uygulaması yeterli.
Yaşadığınız çok zor bir durum, kedinizi iyi bir veterinerde kısırlaştırın. İnşallah yavrulara da ömürlük, huzurlu bir yuva bulursunuz.

Kontesiim

Mutlaka kısırlaştırın.Kısırlaştırırken ölen kedi @sevvalyelen in dediği gibi yanliş anesteziden ölüyor. Ayrıca doğumda ölen kedilerde var ve bir ev kedisi için en makul olani kısırlaştırılması aksi taktirdi devamli evden kaçma eğilimi olacaktır.

baranertaga

Çok üzüldüm bu duruma ama uyarmak isterim. Kısırlaştırma ameliyatını kaldıramayıp ölen çok kedi var.

baranertaga

Sizin dediğiniz gibi de olabilir tabi ben inkar etmiyorum sadece fikrimi söyledim artık kısırlaştırıp kısırlaştırmamak kişiye kalmış bişey

baranertaga

Anesteziyi kast etmiştim zaten. Takdir sizin ben fkrimi söyledim sadece

ilkim2410

İnşallah yavrulara yuva bulunabilir çok üzüldüm:(

Themis_hy

Bu sitede sahiplendirme bölümü var oradan ilan verebilirsiniz yavruları sahiplendirmek için.

Zeynepulku

Doğru ve iyi bir vet hekimden kisirlastirirsaniz hic bir şey olmuş. Kisirlastiriken ölen çok kedi tezinizi hangi kaynaktan yararlanarak buldunuz merak ediyorum

baranertaga

[Bağlantı (Link) açıklamasını girin]

Buyrun görün zeynep hanım(https://www.instagram.com/p/Br7R_shhrUT/)

Zeynepulku

Çok mantıklı bir kaynakmis. Hemen inandık su an. Bu sitede kisirlastirilan ve gayet sağlıklı olan bir suru kedi var. Kaynak olarak bende kendi Kedimi gösteriyorum.

Zeynepulku

Bende bir köpeğin doğum yaparken ölduğu ve başka bir köpeğinde doğumdan sonra bütün yavrularının öldüğü bir kaynak göstermek isterdim. Ama aylar önce görmüş olduğum bir paylaşıldı hatırlamıyorum nerde gördüğümü :/