Evde Kedimin Gitmesini İstemediğim Yere Sirke Dökebilir Miyim?

Kedimin evde yatmasını istemediğim bir köşe var orayı bir peçeteye sirke döküp o peçeteyle silsem olur mu? Sirkenin bir zararı olur mu kediye? Başka çözüm önerileri olanlar da yazarsa sevinirim.

2 CEVAP

sevvalyelen

Sirkenin bir zararı olmaz. Vicks gibi mentol kokulu şeylerden hoşlanmadıkları için onları da sürebilirsiniz ama yalamayacağından emin olun. Ya da o bölgeye tane naftalin koyabilirsiniz.

sevilay28

Benim canavara hiçbir şey etki etmedi biberiye yağı bile