Yavru Kedim Üşütür Mü

dilaraasnn

yavru kedim evde dolaşırken parkelerden soğuk kapıp patilerinden üşütür mü

4 CEVAP

Mapple2

Nop , Kedi sevgi ve hassasiyetinizi anlıyorum ama Doğa çetin soğuklar ve sıcaklarla mücadele edebilecek şekilde programlanmış bu güzellikler.. Sizin Ev Oda sıcaklığın da üşütme ihtimali düşüktür :)
Meraklanmayın Onlar Uyumak / Isınmak istediklerinde Evininiz en ideal yerini bulacaklardır.

Buketkazan

usuyeceklerini sanmiyorum ben de

Salihaylmz

Yavru kedi olduğu için üşüyebilir patileri soğuyor çok üşürse sıcak yer arar zaten benim kedim öyle yapiyor 1 aylık hasta olacağını sanmıyorum ılık su torbasını yattığı yerden eksik etmeyin yeter :)

avakafka

Üşüyebilir çabuk üşürler