Kedim Bugünlerde Fazla Isırıyor

Gkhn86

Arkadaşlar kedim bugünlerde fazla ısırıyor uyumaya yanıma geliyor sevince ısırıyor kendini sevdirmiyor lady 7,5 aylık sizce neden olabilir?

5 CEVAP

Erogluekiin

Enerjisini atamıyor olabilir mi onunla daha çok oynamayı deneyin

sevilay28

Aynısını yaşıyorum 7 aylık kedimde. Her yeri her şeyi ısırıyor deli gibi

cerenruya

Benim kedim de 6 aylık. Isırma huyu var aşamadık bunu. Bu sıralar diş değiştirdiği için daha bi huysuz. Sizde de aynı durum olabilir mi? Diş değiştiriyorsa ısırma gereksinimi duyabilirler :)

Gkhn86

Teşekkürler

chromatica

benim kedimde de aynısı var maalesef, sürekli her şeyi ısırıyor sevdiğim zaman da ısırıyor