Yavru Kedi Maması

Fsena

MATİSSE YAVRU KEDİ MAMASI SİZCE NASIL ??
N&D YAVRU KEDİ MAMASI SİZCE NASIL ??

7 CEVAP

Buketkazan

[email protected] adresine mail atin.Ad-soyad telefon numarasi-adres- hangi mamayi denemek istiyorsunuz kediniz yavru/kisir vs diye belirtin.Ben on beş gün once mail attim ama cevap yok henüz bi daha aticam

Buketkazan

Ayrica at las pet sitesinden iletisim formu doldurdum brit care numune talebi icin, hemen sonra dönüş yaptilar bi sureligine yogun talepten dolayi numune olmadigini, islemimi siraya aldiklarini belirttiler.yine deneyebilirsiniz

Ezgi_3

Nd ve Matisse ikisi de farminanın ürünüdür. Ancak ND bir tık üstünde. Biz küçüklüğünde Nd tavuklu narlı düşük tahıllı yavru kedi maması kullandık. Gelişiminden de sağlığından da oldukça memnunuz. Büyük bir iştahla tüketiyordu mamayı.

Ozge00

İkisinden birini sececeksek nd olur. Ücretsiz numune gonderiyorlar, deneyip öyle alabilirsiniz

Fsena

NEREDEN GÖNDERİYORLAR NE YAPMAM LAZIM ONUN İÇİN

Fsena

Çok teşekkürleer :))

Fsena

TAVUKLU TÜY DÖKÜMÜNÜ ARTTIRIYOR MU ?