Ateşi Mi Var?

Zukooo

Sürekli uyuyor ama bu yeni değil bir iki haftadır böyle. İştahla ilgili bir problemi yok yemeğini yiyor. Burnu kuru ve kulakları da sıcak geldi ama bilmiyorum ateşi olabilir mi? Tam olarak nasıl anlarım?

2 CEVAP

Gamsem

Öncelikle merhaba :) burun herzamanmı kuru burunda kuruluktan dolayı çatlama vs varmı ? Ara ara kuru oluyor benimkide öyle ama sürekli olmaması lazım gün içinde kontrol edin.ateşi olduğu biz kolayca anlayamayız kulak içi pati altı deniliyor fakat zor anlamamız en iyi makattan ölçümle anlaşılıyorki veteriner hekim tarafından bakılırsa daha sağlıklı olur çünkü derecenin makat duvarlarına değmesi gerekiyor.siz gözlemleyin rahatsızlığından şüphelenirseniz veterinerinize danışın belkide size ateşi varmış gibi geliyordur :)inş birşeyi yoktur

Zukooo

Teşekkürler inşallah yoktur :( veteriner randevumuz yarın o zamana kadar ne sıcak ne soğuk vücut dengesini sağlamaya çalışacağım :)