Kedi Kabı Sorunu

Fatmaduven

Kedimin tualet kabı sızdırıyor .İlk başta sadece arkadan sızdıroyordu şimdi ön taraftanda sizdırıyor .Yeni bi tualette alırım ama o da sızdırır diye korkuyorum.Acaba altı alçak olduğu için mi ?Şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

Elliiiis

Bence tuvaletin altını delik ya da kırık çünkü başka bir sebep olamaz diye düşünüyorum. Ben de o tarz bir tuvalet kullanıyorum ve hiçbir sorun yok.

Zeynepulku

Benimkisi de boyle oluyor. Birleşme noktalarından siziyor kum genelde kazdığında.