Kedim Belli Aralıklarla Kusmaya Başladı

mrvcick

Kedim yaklaşık 4 gündür belli aralıklarla kusmaya başladı. Sadece mama ve sıvı kusuyor. Daha önce gastrit teşhisi konmuştu acaba bununla bağlantılı olabilir mi? Daha önce ishal sorunumuz dq vardı ama bunu çözmüştük ama şu an hem ishal hemde kusma başladı

6 CEVAP

Sahidegulcan

İç Parazit olabilir mi? Benim kedim de küçükken ciğer yemişti kusmuştu ve 3 gün ishal olmuştu. Vete gittiğimizde parazit aşıları yapıldı ve Diafuryl adında bir bağırsak güçlendirici ishal kesici çocuk şurubu önerdi.
Kullandık ve ertesi güne geçmişti çok şükür.
Bu iç pazarit aşıları 2 ayda bir yenilenmeli yoksa sıkıntılar nüksedebiliyor

Zeynepulku

Bir vet hekime gidin her şey olabilir buradan bir şey söylememiz çok yanlış ve hayati olur.

mrvcick

İç ve dış parazit aşıları her zaman zamanında yapılıyor, tüyleri için maltta veriliyor

Aynı sorunu yaşadım bende kedimde maalesef kusma ile başladı ishalle devam etti bağırsak enfeksiyonu vs dediler 5 gün boyunca tedavi oldu mama değişikliği yaptınız mı daha önce? Ya da mama harici bişey yedi mi ishalinde kan var mı bunları sürekli takip edin belki bir faydam olur

Yagmur1618

Yakın zamanda aşı oldu mu?

mrvcick

Veterinere götürdük ve gastritten olabileceğini söyledi, şu an probiyotiğe ek olarak royal canina gastro mamaya geçtik 1 hafta sonra durumuna tekrar bakılacak