Kedim Lastik Toka Yuttu Korkuyorum

Lastik toka yutmuş Ben bilmiyordum daha demin Can çekişerek kustu Hem de bayağı bir kusmuş sadece Lastik tokayı değil. Ne yapacağımı bilmiyorum öncesinde de 2-3 kez kusmuştu

2 CEVAP

Sahidegulcan

Evde yapılacak müdahale yok vakit kaybetmeden vete gidin. Çok geçmiş olsun kuzuma

Veterinerimiz de aradık çıkardıysa sorun yok dediler son gelişmeye göre sadece tokayı kusmuş zaten şu anda çok iyi bir oraya bir buraya zıplıyor oynuyor teşekkür ederiz iyi dilekleriniz için