Gardenmix Kullananlar

ma2

Gerdenmix kullanan çok öven kişiler gördüm internette ve burda hangisini kullanıyorsunuz?

6 CEVAP

Sahidegulcan

Doğum yapan ve 5 yavrusuyla birlikte eve aldığımız kedilerde Garden Mix Baby Powder ürününü kullanmıştık.
Yavrular ilk tuvalet eğitimini bu kumla aldı.
■Tanecikleri ince olduğu için rahat kullandılar.
■Çok güzel topaklanıyor dağılma olmadı.
■Pudra Kokusu kullandıkça gitti. Çiş kaka kokusunu ise orta derece hapsetti.
■Başlarda çok değil ama kullandıkça içindeki pudra tanecikleri çözülüyor ve TOZUTMAYA başlıyor.

Şimdi ise içlerinden birini sahiplendim ve kedim için PisiPisi sabunlu turuncu paket kullanıyoruz.
■Topaklar hemen sertleşmiyor, dağılma çok oldu.
■Sabun kokusu kullandıkça ağırlaştı.
■Çiş kaka kokusunu orta derece hapsediyor
■Baya tozutuyor maalesef

Bu kumu değiştireceğim yakında ve Clear Cat kullanacağız bakalım o nasıl olacak
Kedim İçin kullandığım ürünlere ve incelemelerime INSTGRAM: kedimbenimle hesabımdan beni takip ederek ulaşabilirsiniz

ma2

Bir de daha once hangi kumları kullandınız

Nermintaskin012

Aşırı tozutuyor ve kesinlikle koku yok kokulularda ben lavanta kullanmıştım.

Siyahiinci

Reflex markasına bakmanızı öneriyorum

ma2

Ben iri tanelisini almışım hani anladığım kadarıyla herkes ayrı bi deneyim yaşamış :) Simdilik topaklanma iyi görünüyor ama koku tutmasını merak etmiştim açıkçası
Reflexi denedim fakat topaklanma ve tozutma sorunuyla karşılaştım. Teşekkürler öneriniz için :)

Aktif karbonlu kullanıyorum çok memnunum. Topaklanması ve kokuyu hapsetmesi gerçekten çok güzel. Sadece biraz fazla tozuyor diyebilirim.